Zarządzanie kartą przez Internet

To idealne rozwiązanie: zarządzanie kartą kredytową przez Internet. Sprawdzanie rachunku karty, dostępnego limitu czy terminu spłaty online to oszczędność czasu i wygoda.

Bankowość internetowa to już nie tylko pieśń przyszłości, ale także nasz codzienność - przywykliśmy do faktu, że nie tylko przelewy można robić via sieć, ale właściwie każda nasza aktywność związana z zarządzaniem pieniędzmi może być realizowana zdalnie.

Młodsze pokolenia klientów instytucji finansowych w ogóle nie wyobrażają sobie funkcjonowania w rzeczywistości, w której nie byłoby dostępu do banku przez Internet czy telefon. Internetowa karta kredytowa - czy to nie brzmi jak żart? Oczywiście nie chodzi o jakiś wirtualny produkt bankowy, ale o możliwość zdalnego gospodarowania Kartą i monitorowania jej stanu przez domowy komputer. Nie interesuje cię fakt, że bank pracuje w tych samych godzinach, co ty; że w sobotę i tak nie zdążysz w godzinach otwarcia, a od poniedziałku znowu kocioł.

Bez ograniczeń

Bankowość mobilna to bankowość bez ograniczeń. Gdziekolwiek się znajdziesz, jeśli komputer, który masz w zasięgu ręki ma stosowne zabezpieczenia i możesz bez obaw surfować po sieci, możesz robić przelewy, zakładać lokaty czy sprawdzać stan twojego konta. Możesz doładować komórkę, zapłacić za zakupy w sklepie internetowym albo spłacić pożyczkę gotówkową. Bankowość Internetowa Citibank Online to dodatkowo mnóstwo przejrzystych informacji i bardzo prosta nawigacja - nawet dla początkujących. Interaktywna prezentacja systemu bankowości internetowej w Citibanku krok po kroku prowadzi klienta przez gąszcz informacji prostą ścieżką, dzięki czemu nawet klienci przywiązani do bankowości tradycyjnej nabierają ochoty na spróbowanie czegoś nowego: na bankowość zdalną, która okazuje się prostsza w obsłudze niż zakładali.

Dla klientów, którzy decydują się na korzystanie z bankowości internetowej kluczowe znaczenia ma bezpieczeństwo. Nowoczesne systemy zabezpieczające są niemal doskonałe, ale oczywiście nie ma możliwości, żeby od czasu do czasu komuś nie udało się ich złamać. Dlatego bezpieczeństwo sieciowych transakcji zależy także od samych użytkowników: na stronie Citibanku znajdziemy szczegółowe wytyczne jak świadomie unikać zagrożeń - jak zabezpieczyć komputer; jak reagować na niepokojące informacje przesyłane e-mailem, które wzbudzają naszą wątpliwość; jak reagować w sytuacji, kiedy na naszym komputerze zainstalowany zostanie system szpiegujący.

Karta kredytowa online

Korzystając z opcji zarządzania Kartami Kredytowymi przez sieć WWW możesz ustawić indywidualną instrukcję automatycznej spłaty Karty, zmienić lub usunąć raz wgraną instrukcję oraz samodzielnie rozkładać transakcje w planie spłat. Panując w ten sposób nad swoimi finansami, zawsze możesz podjąć kolejne decyzje o nowych pożyczkach czy niezbędnych wydatkach, bo stan twojego konta czy karty są dostępne o każdej porze dnia i nocy. Zawsze wiesz, czy może jeszcze planować, czy trzeba już przystopować z wydatkami. Internetowa Karta Kredytowa to rozwiązanie dla osób, które dużo i często korzystają z Kart Kredytowych i traktują ten rodzaj płatności jako dominujący w swoim domowym budżecie. Dla nich to właśnie dostęp do środków na Karcie i monitorowanie na bieżąco wydatków oraz terminów spłat ma zasadnicze znaczenie w utrzymaniu kontroli nad przepływem funduszy. Dostęp do banku via sieć daje im poczucie bezpieczeństwa, psychiczny komfort oraz wrażenie uczestnictwa w przemianach cywilizacyjnych, które dokonują się na naszych oczach.

Kupno mieszkania na rynku pierwotnym - ceny, koszty, możliwości

Kupno mieszkania na rynku pierwotnym - od deweloperaZakup mieszkania od dewelopera, czyli na rynku pierwotnym, to naprawdę spory wyda

Poczucie bezpieczeństwa finansowego poprzez oszczędzanie

Poczucie bezpieczeństwa finansowego poprzez oszczędzanie. Czasy, w których obecnie żyjemy są bardzo ciężkim

Ubezpieczenie na życie dla seniorów

Ubezpieczenie dla senioraJesteś osobą dojrzałą i coraz częściej zastanawiasz się nad tym, co przyniosą kolejne lata? Myślisz o tym, w