Duży może więcej, czyli polityka PR

Polityka PRPolityka PR, dotyczy zadać by się mogła wszystkich - polityków, korporacje Związki zawodowe i inne organizacje, niemniej bywa to czasem zwodnicze. Dowód to oburzenie mediów i pracowników szeregowych KGHM - u. Wszystko za sprawą decyzji rady nadzorczej Polskiego giganta KGHM - u. Wspomniana już rada ów kombinatu, przyznała sobie, bagatelka - niemal 100% podwyżkę, siłą tej decyzji dochody wyniosą aż 9 razy więcej, niż dotychczas.

Jak dotąd była to kwota 9 tysięcy PLN. Oburzenie i niesmak z tego faktu wynikający, przybliża marazm głębokiego kryzysu i zaciskania pasa, Gdyż KGHM idzie śladami szefów bankrutów: Lehman Brothers, Enron, Artur Ander, Robert Madoff, etc. Proceder ten, utwierdza ludzi, pracowników w zrozumiałym niezadowoleniu, niemniej zdaniem rzecznika kombinatu, decyzja taka jest racjonalna i nie ma tu nic niestosownego, jako że zarząd od długiego już czasu nie miał podwyżki.

De facto, kiepski to PR jest, lecz cóż - duży może więcej… Niektóre firmy jednak w zupełności nie przejmują się tym, co się o nich mówi, jest to tak czy inaczej najlepszy sposób na pozbycie się głupich plotek. Nie warto właśnie dać się zadręczać jakimś głupstwom, które to zostały wypowiedziane z ust kogoś niekompetentnego. Jest to dobra opcja na przeżycie wszystkich tych kotni i sporów, jeśli ludzie wszystko by brali tak dosłownie do swego serca, bardzo często by chorowali i ich zdrowie nie pozwoliło by im na kontynuowanie dalszej działalności. W powiedzeniu duży może więcej nie zawsze jest prawdziwy sens.

Trzeba przyznać, że powiedzenie to sprawdza się, jednak nie jest aż tak bardzo pozytywne. Zawsze są jakieś odejścia od tematu i zawsze istnieje przestawienie danej tezy, dlatego też właśnie istnieje wiele poglądów na ten temat. Wszystko jest dobrze, jeśli nie dopuszczamy do siebie wszystkich tych plotek i głupstw, które dotyczą naszej firmy, jednak nie wszyscy mają takie zdolności i wiele ludzi temu ulega, co jak wiemy nie jest dla nich wcale ani dobre ani zdrowe.

Na czym polega neuromarketing?

NeuromarketingW obecnym świecie, świecie konsumpcjonizmu, gdzie handel jest wysoko rozwinięty, wielu ludzi zapewne zastanawia się jak zwię

Marketing z baz danych

marketing z baz danychMarketing oparty na bazach danych, tzw. marketing z baz danych służy do sterowania i zarządzania relacjami z

Marketing za przyzwoleniem

Marketing za przyzwoleniemJakiś czas temu zwykłe bannery reklamowe były hitem i uważane były za absolutne mistrzostwo w dziedzinie e-marketingu.